Recenzie o Traugel

 • Štefan
  Po odchode do dôchodku sa mi objavila artritída kĺbov na rukách. Prešla som mnohými lekármi, odporúčali mi injekcie, tabletky, mastičky, ale pohyblivosť kĺbov sa len zhoršovala, už som si myslela, že úplne stratím schopnosť čo i len jesť. Dozvedeli ste sa o Traugel! Toto je skutočný zázrak! Za pár mesiacov som na túto chorobu zabudol.
  Traugel
 • Ján
  Všetci muži v našej rodine mali choroby kĺbov. Môj lekár mi odporučil, aby som začal s profylaxiou včas. Poradil mi Traugel. Povedal, že ide o nový nástroj, ktorý nemá obdoby. Gél používam profylakticky dvakrát ročne a som si istý, že dokážem predísť ochoreniam kĺbov.
  Traugel
 • Jana
  Pred štyrmi rokmi mi diagnostikovali reumatoidnú artritídu. Dlho som sa liečil tabletkami a masťami, ale úľava bola dočasná a kĺby naďalej kolabovali. Poradil mi to nový lekár a odporučil mi skúsiť liečbu gélom traugel. Po mesiaci liečby bolesti úplne zmizli, zvýšila sa pohyblivosť kĺbov.
  Traugel
 • Jana
  Profesionálne sa venujem športu, moje kĺby neustále podliehajú zvýšenému stresu. Objavili sa ostré bolesti v ramennom kĺbe a chrbtici. Kolega poradil Traugel. Bol som bez bolesti už za týždeň a mohol som sa vrátiť do práce. Traugel mi veľmi pomohol!
  Traugel
 • Anna
  Pred mesiacom som išiel po schodoch a vyvrtol som si nohu. Podľa výsledkov štúdie sa potvrdila dislokácia kolenného kĺbu a ruptúra šľachy. Kamarát mi odporučil Traugel, s pomocou tohto nástroja opäť kráčam!
  Traugel
Užívateľské hodnotenie Traugel
4.5
26